Pojemniki transportowe

Pojemniki transportowe

Mają one zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Są doskonałymi opakowaniami dla różnego rodzaju detali. Możliwość wielokrotnego użycia oraz wytrzymałość konstrukcji plasuje jena pierwszym miejscu pod względem ilości zastosowań w przemyśle. Swoboda manewrowania pozwala na składowanie w regałach paletowych lub bezpośrednio na posadzce Doskonale sprawdzają się w branży metalowej, automotive, meblarskiej, odlewniczej, ogrodniczej, logistycznej i innych gdzie występuję duża ilość drobnych elementów do magazynowania.

Pojemniki transportowe – podział ze względu na wymiary:

transportowy duży – wymiary
(dł. x szer. x wys.)
1240 x 835 x 970 mm

kosz gitterbox mały – wymiary
(dł. x szer. x wys.)
1240 x 835 x 460 mm

Pojemniki stalowe

Pojemniki mogą być wykonane w kilku dowolnych konfiguracjach w zależności od zapotrzebowania. Mogą posiadać klapę boczną, pokrywę górną stalową lub drewnianą, metalową podłogę. Dobór odpowiedniego pojemnika jest uzależniony od przeznaczenia, ładunku i rodzaju transportu.

Pojemniki  doskonale sprawdzają się w transporcie i składowaniu ładunków drobnych. Całość umieszczamy w środku a następnie możemy składować do pięciu ładunków w górę. Nośność jednego kosza to 1500 – 3000 kg.
Pojemniki transportowe mają formę prostopadłościennej skrzyni z pokrywa lub bez. Szkielet pojemnika wykonany jest z kształtowników metalowych wypełnionych profilowana blachą. Podstawę palety stanowi rama, do której w każdym rogu przymocowana jest noga. W narożach, do ramy jest przymocowane wsporniki, do mocowania ścian przedniej i tylnej. Ustawianie w stosy jest możliwe dzięki elementom górnym ramy, która ma w narożnikach elementy kątownikowe uniemożliwiające przesuwanie się nóżek następnej palety, ustawianej na wierzchu.

Skrzynie, palety metalowe i inne pojemniki

Nasza oferta obejmuje również palety słupkowe, palety metalowe, skrzynio palety oraz inne pojemniki wykonywane na produkcyjno-transportowe wykonywane na indywidualne zlecenia.

Właściwości:

  • bardzo wytrzymałe
  • odporne na niskie i wysokie temperatury
  • wykonane z zabezpieczonej stali

CHCESZ ZACZĄĆ OSZCZĘDZAĆ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!KONTAKT